Filtruj według close

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-37 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Ardon Rękawice spawalnicze...
Ardon Rękawice spawalnicze...
  Ardon Rękawice spawalnicze...
  • Rękawice spawalnicze
  • materiał dłoni: dwoina bydlęca, wzmocniona
  • materiał grzbietu: dwoina bydlęca
  • norma: EN388:2016 4244X, EN407:2004 423X4X, EN12477:2001 A
  • rozmiary: 11
  • kolor: żółty
  Ardon Rękawice KIRK RF
  Ardon Rękawice KIRK RF
   Ardon Rękawice KIRK RF
   • Rękawice spawalnicze
   • materiał dłoni: dwoina bydlęca, wzmocniona
   • materiał grzbietu: dwoina bydlęca
   • norma: EN388:2016 4244X, EN407:2004 423X4X, EN12477:2001 A
   • rozmiary: 11
   • kolor: żółty

   Rękawice spawalnicze

   Jak wybrać właściwe rękawice spawalnicze?

   Praca spawacza jest bardzo trudna i odpowiedzialna. Na tym stanowisku występuje szereg zagrożeń: wysokie temperatury, prąd, a także bardzo intensywne, oślepiające światło. Odzież ochronna dla spawacza składa się zatem z kombinezonu, odpowiednich butów, maski na twarz oraz rękawic. Bardzo istotnym elementem wyposażenia są właśnie rękawice spawalnicze, które mają zagwarantować należytą ochronę, a także swobodę i komfort pracy.

   Jakie funkcje muszą spełniać rękawice dla spawacza?

   Ich podstawową funkcją jest ochrona termiczna. Temperatura podczas spawania może osiągać pułap 3000 stopni Celsjusza. Te imponujące wartości najlepiej odzwierciedlają, jak ważną rolę pełnią rękawice spawalnicze Tegera. Jednocześnie, rękawice zapewniają ochronę przed porażeniem prądem. Bardzo istotną kwestią jest projekt tego elementu garderoby. Rękawice spawalnicze Most muszą przede wszystkim chronić przed czynnikami zagrożenia, ale jednocześnie zapewnić fachowcowi swobodę potrzebną do wykonywania precyzyjnej pracy.

   Z jakich materiałów wykonywane są rękawice spawalnicze?

   Do produkcji tego elementu garderoby wykorzystuje się materiał, który gwarantuje ochronę termiczną oraz nie przewodzi energii elektrycznej. Jest to również materiał antystatyczny. Najczęściej, rękawice spawalnicze skórzane długie wykonuje się z dwoiny bydlęcej. Elementy chwytne często są wytwarzane z koziej skóry, co poprawia przyczepność i eliminuje ryzyko ślizgania się narzędzi. Rękawice ochronne spawalnicze mogą również zawierać elementy bawełny w podszyciu. Takie wykonanie gwarantuje dłoniom maksymalną ochronę oraz komfort.

   Certyfikowane rękawice ochronne dla spawacza

   Biorąc pod uwagę specyfikę pracy, rękawice spawalnicze Granberg muszą spełniać szereg norm opisanych w obszernym kodeksie bezpieczeństwa i higieny pracy. W związku z tym, rękawice spawalnicze producent dostarcza nam informacji na temat certyfikatów posiadanych przez jego produkt. Dzięki temu wiemy, jakie prace można wykonywać przy pomocy danych rękawic. Wyróżniamy rękawice spawalnicze długie kończące się w okolicach łokcia, ale również rękawice krótkie, które mogą być łączone z odpowiednim kombinezonem z mankietami.

   Bogaty wybór rękawic od najlepszych producentów

   Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wyłącznie sprawdzone i jakościowe produkty. Rękawice spawalnicze Weldas, Bizon, Puma, Żubr – to tylko niektóre propozycje dostępne w bogatym asortymencie. Wiemy, jak trudna i wymagająca jest praca spawacza, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować rękawice spawalnicze Kevlar odznaczające się najlepszym wykonaniem.

   Ochronne rękawice spawalnicze w przystępnej cenie

   Jeśli zależy CI na certyfikowanym oraz sprawdzonym produkcie, rękawice spawalnicze Puma, dostępne w naszej ofercie, z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom. Mamy również bardzo dobrą wiadomość dla naszych klientów. Rękawice spawalnicze cena nie jest wygórowana, dzięki czemu, bez trudu wybierzesz produkt, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo, maksymalny komfort pracy, a jednocześnie, nie narazi portfela na szwank.