Filtruj według close

Lista produktów marki Cofra

Buty robocze Cofra – ochrona i komfort na najwyższym poziomie

Firma Cofra została założona w roku 1938 we Włoszech. Początkowo był to niewielki warsztat zajmujący się produkcją obuwia roboczego na potrzeby przemysłu i wojska. Buty robocze Cofra bardzo szybko zjednały sobie zyskały ogromną popularność, ze względu na wysoką jakość wykonania i niezwykłą trwałość. Takie cechy są przypisywane obuwiu Cofra po dzień dzisiejszy. Jakie buty robocze znajdziemy w ofercie tego producenta?

Buty Cofra dostosowane do specyfiki pracy

Doświadczony producent wykonuje buty ochronne dostosowane do wielu specyfik pracy. Firma podąża za międzynarodowymi normami BHP, tak, aby tworzyć obuwie, które może być wykorzystywane w najtrudniejszych warunkach. Buty Cofra są doceniane przez spawalników, dekarzy, rębaczy, pilarzy oraz robotników budowlanych i działających w terenie. Trzewiki Cofra sprawdzą się natomiast w przypadku magazynierów oraz osób pracujących przy produkcji. Każdy produkt posiada szczegółową specyfikację oraz wymienione atesty zaświadczające o jakości oraz zgodności obuwia do określonego stanowiska pracy. Obuwie robocze Cofra jest dostępne w różnych kategoriach odporności, dzięki czemu, bez trudu wybierzesz model, który zapewnia ochronę przed czynnikami zagrożenia występującymi na Twoim stanowisku pracy.

Buty robocze Cofra na każdą porę roku

Osoby pracujące w terenie mogą wybrać Cofra buty robocze dostosowane do pory roku. Dostępne są przewiewne, lekkie trzewiki, które świetnie sprawdzą się w okresie wiosenno-letnim, a także Cofra buty zimowe z ociepleniem, które skutecznie ochronią przed zimnem i przemoknięciami. Starannie zaprojektowane obuwie Cofra zapewnia maksymalny komfort funkcjonowania w każdej okazji. Jednocześnie, przemyślany projekt to gwarancja oczekiwanego poziomu bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się buty Cofra?

Włoska firma wykorzystuje do produkcji wyłącznie starannie wyselekcjonowanych materiałów, które mogą zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu. Buty spawalnicze Cofra skutecznie chronią w pracy przy wysokich temperaturach, zapewniając jednocześnie swobodę ruchu. Z kolei buty dekarskie Cofra posiadają antypoślizgową, przyczepną podeszwę, która zapewnia bezpieczną pracę na stromych dachach. Firma uwzględnia potrzeby wszystkich swoich klientów i stara się stworzyć obuwie kompletne. Produkty włoskiej firmy są podzielone na różne kolekcje, np. Cofra Ural oraz Cofra Reno. Dzięki temu, każdy znajdzie tu produkt dostosowany do swoich potrzeb.

Dlaczego warto zakupić Cofra buty robocze w naszym sklepie?

Obuwie Cofra Polska cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników wielu branży. Najlepszym dowodem są bardzo pozytywne buty Cofra opinie. Zdaniem klientów, jest to niezwykle trwały i solidny produkt, który zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo na lata. Warto podkreślić, że buty robocze Cofra cena nie jest wygórowana, jak za tak wysoki poziom wykonania. TO kolejny powód, dla którego obuwie robocze i ochronne Cofra znajduje zastosowanie wśród spawalników, dekarzy, pilarzy oraz robotników.

Jest 142 produktów.

Pokazano 1-64 z 142 pozycji