Filtruj według close

Lista produktów marki Jalas

Jalas – ponad 100-letnie doświadczenia w produkcji butów ochronnych Jalas to jeden z najbardziej doświadczonych producentów obuwia ochronnego na rynku. Początki tej firmy sięgają roku 1916, kiedy to w fińskiej miejscowości Jalasjarvi powstał pierwszy warsztat tej firmy. Buty Jalas są bardzo cenione przez pracowników poszukujących solidnego i wygodnego obuwia roboczego. W ofercie tej firmy znajdziemy trzewiki, buty sportowe, gumowce, buty trekkingowe, a także specjalistyczne obuwie do pracy w trudnych warunkach, np. przy spawaniu.

Jalas – ponad 100-letnie doświadczenia w produkcji butów ochronnych

Jalas to jeden z najbardziej doświadczonych producentów obuwia ochronnego na rynku. Początki tej firmy sięgają roku 1916, kiedy to w fińskiej miejscowości Jalasjarvi powstał pierwszy warsztat tej firmy. Buty Jalas są bardzo cenione przez pracowników poszukujących solidnego i wygodnego obuwia roboczego. W ofercie tej firmy znajdziemy trzewiki, buty sportowe, gumowce, buty trekkingowe, a także specjalistyczne obuwie do pracy w trudnych warunkach, np. przy spawaniu.

Buty ochronne Jalas do każdego rodzaju pracy

Firma może pochwalić się kilkoma wiodącymi kolekcjami obuwia ochronnego. Dużą popularnością cieszą się buty Jalas 1615. To kolekcja sportowa przystosowana do wygodnej pracy wymagającej sporej aktywności oraz ciągłego ruchu. Warto zwrócić uwagę również na letnią kolekcję oferowaną przez buty Jalas 1605. To połączenie wygodnych adidasów z oddychającymi sandałami.

Propozycją na zimę są buty Jalas 1828 z wysoką cholewą oraz licznymi wzmocnieniami. Jest to obuwie odporne na zimno oraz wodoodporne. Podeszwa została przystosowana do poruszania się po śliskiej nawierzchni. Marka od lat rozwija stosowane technologię i ciągle doskonali swoje obuwie. Sprawdzają pierwszą kolekcję, jaką były buty Jalas 1916, możemy sprawdzić zmiany na przestrzenie lat.

Jalas obuwie ochronne zgodne z normami BHP

Firma zatrudnia bardzo doświadczonych projektantów, którzy wiedzą, jak stworzyć bardzo wytrzymałe i odporne buty dostosowane do potrzeb każdego stanowiska. Obuwie Jalas posiada liczne certyfikaty oraz atesty, które potwierdzają zgodność z normami BHP obowiązującymi na poszczególnych stanowiskach. Kultową serią są buty Jalas Jupiter odznaczające się wodoszczelnością, wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz termoaktywnością. Producent jest ceniony także w aspekcie obuwia sportowego. Tutaj warto wymienić buty Jalas Exalter.

Jakie zalety posiada Jalas obuwie robocze?

Projektanci obuwia Jalas doskonale zdają sobie sprawę, że obok bezpieczeństwa, równie istotnym czynnikiem jest komfort pracownika. Jalas obuwie robocze jest szyte z najlepszych materiałów oraz wzmacniane nowoczesną technologią. To buty, które dzielnie stawią czoła każdemu wzywaniu zapewniając nam maksymalną wygodę przez wiele lat. Buty Jalas opinie bardzo doceniają również zachowanie świetnej proporcji pomiędzy wysoką jakością oraz przystępną ceną.

Buty Jalas to doskonała inwestycja na przyszłość

Nie warto kupować mało wytrzymałych i niesprawdzonych butów, które wytrzymają kilka miesięcy. Obuwie ochronne Jalas to uznana marka słynąca z wytrzymałości oraz odporności na liczne czynniki. Możemy być pewni, że takie obuwie przez wiele lat będzie nam dobrze służyć. Biorąc pod uwagę fakt, że buty Jalas cena jest bardzo przystępna w stosunku do wysokiej jakości, nie może dziwić fakt, że tak wielu klientów chce pozyskać buty od doświadczonego, fińskiego producenta. W naszym sklepie online bez trudu dobierzesz buty Jalas dostosowane do swoich potrzeb.

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-64 z 74 pozycji